Hakkımızda

Soma Aslan Pen

Soma Aslan Pen Sektörüne Yön Veren Yenilikçi ve Sıra Dışı Hizmetlere İhtiyaç Duyan Bireylerin Taleplerini Karşılamak Amacıyla Profesyonel Kadrosuyla 2017 Yılında Soma – Manisa’da Ertan Aslan Tarafından Kurulmuştur.

Firmamız Pvc Doğrama Pimapen Pencere ve Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama Pencere Kapı Vitrin ve Küpeşte Korkuluk Sistemleri, Katlanır - Sürme Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri, Bioklimatik Açılır Kapanır Tente ve Pergola Sistemleri, Duşakabin İmalat ve Montajı, Otomatik Kepenk Garaj Kapısı ve Panjur Sistemleri, Sineklik Yapımı, Demir Doğrama ve Çelik Çatı İmalatı ve Montajı Alanlarında Soma'dan Kınık, Bergama, Dikili ve Ayvalık Başta Olmak Üzere Tüm Bölgeye Hizmet Vermektedir.

Sizler de Alanında Uzman Ustalar Tarafından Kusursuz Bir Hizmet Almak, %100 Müşteri Memnuniyetini Kendisine İlke Edinmiş Bir Firma ile Çalışmak İstiyorsanız Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.

Aklınıza Gelen Her Türlü Yenilikçi Fikirlerinizi Çekinmeden Bizimle Paylaşın Birlikte Hayata Geçirelim.

Geniş Ürün Yelpazesi ve %100 Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Hizmet Veren Firmamız İnşaat ve Tadilat Projelerinizde Pvc ve Alüminyum Pencere Kapı, Otomatik Kepenk, Korkuluk ve Küpeşte, Panjur ve Çelik Kapı Ürün Gruplarında Anahtar Teslim Projeler Sunmaktadır.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak ve Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanmak İçin Hemen Bizi Arayın veya Whatsapp'tan Yazın.

01.

Kalite

Müşteri memnuniyetinin kalıcı olması için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek, gerektiğinde ürün geliştirme ve belgelendirme çalışmaları yapılır.

02.

Garanti

Gerekli olan tüm malzeme ve ürünlerin satışında ve montajında siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve kusursuz işçiliği garanti ediyoruz.

03.

Memnuniyet

Tarafsız, objektif ve güvene dayalı iş birlikteliğimizde yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.